Co nabízíme

Alarmy

alarm
Přehrát video

Alarmy s možností napojení na pult centrální ochrany odradí každého zloděje.

Alarm chrání vaši nemovitost nepřetržitě. Hlídá dům či provozovnu, když nejste přítomni, ale střeží třeba i garáž, když jste doma. Funguje jako tísňové tlačítko, hlásí vznik požáru, havárii vody či únik plynu.

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

V době mého řízení základní školy jsme opakovaně využili služeb společnosti Vizab security. Nejdříve byl realizován zabezpečovací a postupně i kamerový systém. Podstatou naší spolupráce byla skutečnost, že podání ruky je u Vizab security důležitější než razítko a podpis. Na základě dobré zkušenosti jsem nyní, ke své maximální spokojenosti, svěřil společnosti Vizab security i ochranu vlastního majetku.

MGR. MIROSLAV ANDRLE

emeritní ředitel ZŠ

Kamery

bezpečnostní kamera
Přehrát video

S naším kamerovým systémem budete ne na dvou, ale hned na několika místech v jeden okamžik. Na místech, která jsou pro vás důležitá. A je jedno, zda jsou blízká, či vzdálená.

Na bezpečí nám záleží.

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Na našich stavbách spolupracujeme s firmou Vizab security. Obvykle se jedná o zabezpečovací systém, který je podpořen kamerovým systémem. Je pro mne důležité, že jen zadám požadavky a o ostatní se nemusím starat, firma Vizab security vše zařídí samostatně. Kvalita odpovídá našim potřebám a požadavkům.

ING. ZDENĚK HOŠEK

Metrostav, divize 3

Maminko, posílám zprávu

Přehrát video
Pro každého rodiče je neocenitelnou zprávou, že jeho dítě došlo v pořádku do školy. Pojďme společně tuto informaci rodičům dát. Právě služba Maminko, posílám zprávu jim umožňuje mít přehled o tom, že dítě došlo bezpečně do školy a že ji opustilo. Dítě jednoduchým způsobem popsaným ve videonávodu přiloží čip na načítací zařízení. Technologické centrum načtení zpracuje a odešle SMS zprávu na telefonní číslo rodiče.
  • Cena služby na dotaz, v rozmezí 0 až 3 000 Kč měsíčně   → ceník

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Služba funguje na naší škole první rok, běží bez problémů a rodiče si ji pochvalují. Oceňují ji,  protože jejich děti cestu do školy většinou absolvují sami a někdy i za tmy. Je to taková SMS – posel dobrých zpráv. „Vaše dítě je v bezpečí“.

Mgr. Zdeněk Hosman, ředitel

Základní škola Kadaň, Na Podlesí 1480, okres Chomutov

PARTNEŘI PROJEKTU

Tlačítko pro život

Přehrát video

Jak pomoci osamoceným seniorům ve vaší obci? Jak jim umožnit žít tam, kde to milují?

Tlačítko pro život umožňuje přivolat si v případě nouze okamžitou pomoc.

S projektem Tlačítko pro život vyšlete každému jasný signál, že se vaše obec chce a umí postarat o seniory nebo lidi s handicapem.

  • Cena služby a pronájem technologie 397 Kč měsíčně   → ceník

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Díky Tlačítku pro život jsem si v září loňského roku mohla po pádu přivolat pomoc, a tak se dostat včas do nemocnice. Vaše pomoc byla po všech stránkách profesionální a mnohokrát za vše děkuji. Z následků poranění se léčím dodnes, pokud bych zůstala bez pomoci, nevím, jak by to dopadlo. Tlačítko je můj věrný společník.

ANNA JEŽKOVÁ

uživatelka projektu Tlačítko pro život

PARTNEŘI PROJEKTU​

josef-suchy

Josef Suchý

stepan-kostelnik-ing

Ing. Štěpán Kostelník

SNIŽUJEME POŽÁRNÍ RIZIKA

Přehrát video

Jak ochránit Vaše životy před požárem?

Pořízením kouřových detektorů, napojených na nepřetržíté dohledové centrum, do společných prostor Vašeho vchodu budete včas informováni o hrozícím nebezpečí. 

DOPORUČENÍ

Systémy požárních hlásičů významně snižují riziko požárního nebezpečí zvláště, pokud jsou napojeny na zařízení s trvalou obsluhou

FILIP FOUKAL

velitel jednotky dobrovolných hasičů

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

svj ikona

SVJ Jiráskova 4191-4193 Chomutov

svj ikona

SVJ Lidická 513, Klášterec nad Ohří

svj ikona

SVJ Topolová 577, Klášterec nad Ohří

svj ikona

SVJ Věžní 1394, Kadaň

svj ikona

SVJ U Stadionu 1211-1213, Kadaň

PRO BYTOVÉ DOMY A SVJ

Přehrát video

Instalací vstupního systému dáte každému najevo, že vám na bezpečí ve vašem domě záleží. Snižte riziko krádeže na minimum.

Za vchodovými dveřmi vašeho domu jsou společné prostory. Za nimi vaše domovy. Stojí za to je chránit. Vstupní systém s možností správy čipů je skvělá volba.

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Po instalaci kamerového systému od Vizab security do našeho domu jsme se rozhodli i pro vstupní čipy od stejné firmy. Nespornou výhodou oproti klasickým klíčům je, že lze vzdáleně zrušit přístup kterémukoliv čipu – třeba při ztrátě nebo když někdo „zapomene“ čip vrátit při stěhování. Šetříme tím peníze za nové klíče a zámky a zároveň chráníme (nejen) společné prostory našeho domu.

JAN ŠMEJC

předseda SVJ
svj ikona

SVJ Jiráskova 4191-4193 Chomutov

svj ikona

SVJ Lidická 513, Klášterec nad Ohří

svj ikona

SVJ Topolová 577, Klášterec nad Ohří

svj ikona

SVJ Věžní 1394, Kadaň

svj ikona

SVJ U Stadionu 1211-1213, Kadaň