Proč s námi?

Protože na čem se domluvíme, to platí.
I kdyby padaly trakaře.

(1) Obydlí je nedotknutelné. Není dovoleno do něj vstoupit bez souhlasu toho, kdo v něm bydlí.

~ Listina základních práv a svobod ČR, Hlava druhá, Čl. 2

0
instalovaných kamerových systémů
0
instalovaných alarmů
0
připojených objektů na PCO
  • 25 let na trhu komerční bezpečnosti

    Nechodíme do práce – máme poslání

  • To, co nabízíme, sami využíváme

    A protože své práci i zboží důvěřujeme, vše od nás si můžete pořídit formou pronájmu s neomezenou zárukou

  • Všechno děláme trochu jinak – lépe

    Pro každého zákazníka šijeme řešení na míru

Jsme držiteli certifikátů

Naši spokojení zákazníci

V době mého řízení základní školy jsme opakovaně využili služeb společnosti Vizab security. Nejdříve byl realizován zabezpečovací a postupně i kamerový systém. Podstatou naší spolupráce byla skutečnost, že podání ruky je u Vizab security důležitější než razítko a podpis. Na základě dobré zkušenosti jsem nyní, ke své maximální spokojenosti, svěřil společnosti Vizab security i ochranu vlastního majetku.

MGR. MIROSLAV ANDRLE

emeritní ředitel ZŠ

Díky Tlačítku pro život jsem si v září loňského roku mohla po pádu přivolat pomoc, a tak se dostat včas do nemocnice. Vaše pomoc byla po všech stránkách profesionální a mnohokrát za vše děkuji. Z následků poranění se léčím dodnes, pokud bych zůstala bez pomoci, nevím, jak by to dopadlo. Tlačítko je můj věrný společník.

ANNA JEŽKOVÁ

uživatelka projektu Tlačítko pro život

Po instalaci kamerového systému od Vizab security do našeho domu jsme se rozhodli i pro vstupní čipy od stejné firmy. Nespornou výhodou oproti klasickým klíčům je, že lze vzdáleně zrušit přístup kterémukoliv čipu – třeba při ztrátě nebo když někdo „zapomene“ čip vrátit při stěhování. Šetříme tím peníze za nové klíče a zámky a zároveň chráníme (nejen) společné prostory našeho domu.

JAN ŠMEJC

předseda SVJ

Na našich stavbách spolupracujeme s firmou Vizab security. Obvykle se jedná o zabezpečovací systém, který je podpořen kamerovým systémem. Je pro mne důležité, že jen zadám požadavky a o ostatní se nemusím starat, Vizab security vše zařídí samostatně. Kvalita odpovídá našim potřebám a požadavkům.

ING. ZDENĚK HOŠEK

Metrostav, divize 3

Vaše služba Maminko, posílám zprávu je pro mě důležitá. Mám syna ve 4. třídě. Ráno chodí do školy sám a já jsem klidnější, pokud vím, že do školy dorazil v pořádku. Když odchází ze školy, mám přehled a čekám, až se mi ohlásí, že došel domů. Děkuji, že v naší škole tuto službu poskytujete.

IVETA MACHOVCOVÁ

uživatelka projektu Dítě pod kontrolou

Služba funguje na naší škole první rok, běží bez problémů a rodiče si ji pochvalují. Oceňují ji,  protože jejich děti cestu do školy většinou absolvují sami a někdy i za tmy. Je to taková SMS – posel dobrých zpráv. „Vaše dítě je v bezpečí“.

Mgr. Zdeněk Hosman, ředitel

Základní škola Kadaň, Na Podlesí 1480, okres Chomutov

Kontakty

Roman Vitouš

Roman Vitouš

Majitel

Michaela Bumbová

Michaela Bumbová

Asistentka

Stanislav Kříž

Stanislav Kříž

Ředitel